Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dochází místo na disku

Dobrý den, mám problém se svým notebookem a to takový , že mi nekontrolovatelně dochází místo na disku C. nejdrříve se to drželo kolem 9GB volného místa ale teď semi to ztenčilo až na 100mb a pořád to kolísá od 24kb na zhruba 240mb.
Když jsem otevřel disk C a koukl se kolik co zabírá tak jsem zjistil že mi windows zabírá 175 z celkových 190gb.
Můžete mi prosím poradit co ss tím? Děkuji moc
Notebook je zhruba 2 roky starý značky fujitsu(nevím přesný model) OS Win7

1. použij Nástroj pro vyčištění disku (cleanmgr.exe) jako admin a zaměř se hlavně na tempy a staré aktualizace.
2. prohledej adresáře windows a zjisti, který zabírá nejvíce. V minulosti jsem potkal např. updater Garmina, který skladoval svůj bordel v systémovém tempu.

Tak vyčištění disku minejde jako správce spustit, normálně ano ale jako správce nic, projel jsem to tim a vymazal jsem 200mb
projel jsem adresáře a nejvíce mi zabírá složka Logs(94gb) a Temp(63) ale nevím co z toho můžu vmazat