Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s wifi přijimačem

Zdravím,
Mám notebook značky Asus X550v, používaný zejména na internet a k mixu(zvučení).
Jsou to jediné 2 věci, které se po tomto ntb požadují.
Bohužel nejspíš po přeinstalaci win (nejsem si jistý) začal celý wifi přijimač "blbnout".
Přeinstalovával jsem kvůli toho, že se nastavila "samoinstalace" na win 10 (z 8.1).
Nevyhovovala, tak jsem přešel z5.
Někdy se k domácí wifi připojí, někdy je potřeba restart.. no došlo to do fáze kdy je potřeba aspoň 5x restartovat než se připojí-> a ne, nenajde vůbec žádné jiné sítě, ani od sousedů :).
Navíc někdy se stane, že se připojí a po hoďince (nebo 5ti min) znova odpojí a cyklus se opakuje.
Nevím si rady, ntb je stále v záruce a ano uznávám že bylo by vhodné jej vyreklamovat ale ntb nyní potřebuji.
Ptám se, jestli někdo takový problém již měl a nějaké zkušenosti/rady apod.
V ntb taky se přestala dobíjet baterka tak to jede jen přes síť, takže tak.

Je potrebne vediet ci tam mas uplne rovnaky ovladac ako v casoch kedy to fungovalo. Ako funguje hardware je zavisle od ovladaca. Ovsem specialne u radiovych veci zalezi aj na tom ako sa menia prijmove podmienky. U wifi je velmi tazke zabezpecit rovnaku funkcnost cez steny. Staci posunut pocitac o par cm vedla a funguje to lepsie, alebo aj horsie.