Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení

Zdravím
chco se zeptat jaký doporučíte vodní chlazení
dříve jsem měl https://www.czc.cz/corsair-h110-vodni-chlazeni-hyd ro-series/122077/produkt byl jsem spokojeny chladil a čepadlo vše bylo tiché. ted u nové sestavy jsem zvolil
https://www.czc.cz/enermax-elc-lmr240-bs-liqmax-ii -240/175459/produkt také chladí ale přijde mi že to není ono.
jaky chladič by jste doporučily po případě navrh co všechno koupit pro složení vlastního vodního okruhu a pokud se to vyplatí i na GK. tak i s GK díky

Zdravím,
vodníky bych bral takto:

Levnější AIO - NZXT Kraken X61/FD Kelvin S24

Dražší AIO - EK XLC-Predator 240/360

Kit na custom vodníka - EK-Kit P360 (nebo P240, tož záleží na vás, kity jsou pro pokročilejší v instalaci, méně však v hledání) (v tomto kitu jsou fitinky, radiátor, expanzka, vodní blok Supremacy EVO, flaška s destilkou Ekoolant, hadice, pumpa a větráky EK Vardar vyznačující se vysokým statickým tlakem)

díky co se týče EK XLC-Predator 240/360 tak v českém eshopu jsem se díval jen na verzi 240 a to už se mi zdá zbytečné za tu cenu.
a jinak NZXT Kraken X61 mě zaujal že se dá ovladat přes program
FD Kelvin S24 mě zaujal jeho provedení a možnost dobrého rozložení.(nevím zda se dá taky ovladat pomocí SW?)
k čemu by jste se přikládal vy ?