Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna 3.5mm jacku

Zdravím,jen taková drobnost -kolik kč by stála výměna 3.5mm jacku u Samsung Galaxy J5? Chvílemi mi totiž vypadává zvuk nebo hraje pouze to levé sluchátko. Mobil mám 4 měsíce a je v záruce. Díky za jakoukoliv odpověď.

Sluchátka jsou v pořádku, spíš mně zarazilo to, že se za 3 měsíce používání může zničit. Spíš vadný kus, dělalo to už od začátku, ale vždy ale to stačilo otočil male jack o pár stupňů a byl klid. A proto jsem tomu nevěnoval moc pozornosti.