Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhle zpomalený internet O2.

Zdravím. Máme internet od O2, kabel. 20Mb/s, reálná tak 5/0,3 :D. Ping většinou kolem 15ms. Dneska ráno šel net ještě OK, ale cca kolem 11:30 začaly stránky načítat déle. Zkusil jsem test na speedtest a naměřilo to cca 700ms ping, 0,5/0,1. Netuším, co se stalo. Nikdo doma nic nestahuje/neuploaduje. V sítích se vůbec nevyznám, jen nějaký starý základy, ale nemám čas si to osvěžovat. Tady je tracert na seznam.cz, jestli to může pomoct MkvOJ. Modem jsem na 10 min vypojil ze sítě, pak zase zapojil, ale nepomohlo. Kdyby někdo měl tušení, co se za tím skrývá, budu vděčný a omluvte moji případnou neznalost. Děkuji

Dky za odpověď. Pevnou linku nemám, ale teď to bylo divné. Zase jsem vypnul modem a šel jsem na 2 hodinky ven. Hned jak jsem přišel jsem zapnul modem a pingnul jsem seznam.cz a ping byl 12-13ms, takže v normě. Chvíli jsem projížděl stránky a po 10 minutách se to zase zpomalilo a zase je ping kolem 1000ms. Zítra tam zavolám pokud se to přes noc nezlepší. Začíná mě to vytáčet.