Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Barevné označení v Excel 2007

Zdravím
potřeboval bych nakopnout. V Excelu (2007) bych potřeboval některé buňky barevné (třeba zelené), jako upozornění, že se toto pole, buňka má vyplnit a po zapsání jakéhokoliv textu aby se to odbarvilo (běžná bílá, bez barvy).
Mám nějakou možnost?
Hledal jsem podmíněné formátování, ale nevím, nejde mě to.
Předem děkuji

Tak to je přesně ono, velmi moc děkuji. Označil jsem si buňku zelenou barvou, použil tento postup, za > jsem vložil 0 (nula) a ve formátování jsem volil výplň bez barvy. Teď to mám barevné, během vyplňování to je stále barvené, ale jak klinu Enter, tak to je bílé. Takto bude každý vědět, že formulář ještě není celý vyplněný, dokud bude něco svítit zeleně, či jinou barvou...

Ještě jednou děkuji