Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC do 18 000 kč

Dobrý den,
chtěl bych poprosit M-Pola ale i ostatní o návrh pc sestavy s cenou okolo 18 000 Kč i s windows 10.
Monitor mám asus-ve228de a použil bych i starou dvd mechaniku.
Nechal bych to sestavit na czc.cz, tak bych poprosil návrhy sestavy u nich.
PC bude na internet a občasné hraní her (vím, 18k je málo, ale nepotřebuji hrát na max. nastavení a rozlišení)
Děkuji

Když lépe, tak dejte návrhy a nechte laskavě na tazateli co si vybere.
Ráno jsem k tomu jednání vložil připomínku, ale koukám že zcela zbytečně!

Doplním:
Je to můj poslední návrh na PC sestavy a to do doby nežli se naučíte nějakým základním pravidlům.
(klidně se tady dohadujte, předhánějte, ale beze mě!)

Zdravím,
takto si IMHO představuji PC do 18K: seznam

Nicméně Vaše volba, jestli chcete ode mě, M-Pola (virtuální titul neberte v potaz, viz jezekhifi) nebo si to představujete úplně jinak (stále v rámci oné ceny ale tak aby netrpěla kvalita).

Tak já razím více progresivní cestu, ať se to někomu líbí nebo ne, vždycky když chce někdo poradit sestavu za nízký peníz (do 18000 Kč), ode mě může čekat tohle (a to jsem Gladiusu M20 moc nevěřil, ale to si nepamatuji kdy) - SilentiumPC jsem si prostě oblíbil všude kde vyrábí krom zdrojů (ty jen přelepuje což by samo o sobě nevadilo ale u mě jediný nekvalitní kond na důležitým místě znamená oheň na střeše).

Asrock nieje "šiť" teda shit ale značka, to len tá doska je shit (tak jak 95% od asrocku, ale nájdu sa výnimky),... takže súhlas a zároveň nesúhlas. Ostatne už len to že má tolik shitu ma prijmelo sa akémukolvek asrocku vyhnúť. Takže teoreticky jo i značka je shit.

ja osobne GB i asrock pokladám za shit, MSI a Asus za kvalitu,... :)

ostatne to niesu skusenosti s jednou, dvomi nebo piatimi deskami....

ešte dodám, že náhodou posledná vlna dosiek (tie najnovšie) už aj od GB aj asrock celkem si polepšily, i tak stále preferuju MSI a Asus a nane nasahajú.

Je dobře číst vše -

Vratil jsem v BIOSu zpatky ten parametr Intel Adaptive Termal Monitor na Enabled a restartoval pocitac. Po restartu se frekvence normalne zveda jak ma dle zatizeni a vse funguje.

Takže zatím je jisté akorát to, že chyba nastal, ale proč nikdo neví.
(na deskách MSI MATE mi běhá několik sestav a zatím nikdo problémy nehlásil)

Asrock, to už si děláš prdel že!!

• A kde je problém ?
• Nekteré jejich produkty jsou kvalitní a radí se do vysí Gamme, tak jak osazení (kde casto u nekterych series potkáváme osazení made in Japan /kond. Etc), více vrstvové (jejich provedeni <PCB> /*tisk) etc, neházel bych vsechny jejich produkty do jednoho pytle.

Navíc, odpoved jiz dostal v prvních tusím 4 príspevku..