Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno modem: poradte niekto

Nazdar ludia.

Mám doma starý modem z roku 2006 podla toho jak je to napisane na modeme.
modem je THOMSON TCM420

otazka znie, alebo skor

povedzte mi, tie porty čo má ten modem, ake maju využitie?

je tam vstup pre zasuvku, teda elektrinu
je tam port alebo vstup či vystup alebo čo, proste sa tam da pripojiť rj-45 a je nazvany ako Ethernet
je tam taky kus iny typ portu, ale je nazvany ako USB
a ešte je tu pre mna uplne neznamy vstup či vystup a ten sa nazyva Cable. pripojenie ma typu koaxial

prosiím vas, vysvetlite mi niekto, čo sa kde pripája, načo sa tento modem da použiť a k čomu vlastne služi ten koaxial

takyto modem som v živote nevidel okrem tohto a chcel by som ho nejak využiť ked ho už mam doma

Tenhle modem pouzivalo UPC pro pripojeni k internetu, ale uz to nepouzivaj, je to na vyhozeni. Mimochodem nejakou dobu jsem ho mel nez mi stejne jako mnohym jinym shorel, opravdovy smejd. V dobe kdy jsem mel tenhle modem, jsem zvazoval, ze od UPC odejdu, protoze caste vypadky internetu a vymenit mi ho zadarmo nechteli, ale jak rikam, driv nez jsem nasel alternativniho poskytovatele netu, tak to nastesti shorelo a dostal jsem jiny.
Doporucuji do popelnice nebo sberneho dvora, jine uplatneni pro to nenajdes.

internet od UPC som mal, ale iba internet. tiež mi vypadaval často.

a dakujem velmi pekne na popis modemu, nie ako tomu tupcovi čo ma posiela na google a do školy. na google som to hladal, vela som nenašiel a inym jazykom velmi nerozumiem

takže podla toho ako som to pochopil.

ten koaxial je vstup internetu do routera a ten ethernet port ide do pc.

ten usb port je k čomu?