Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale xp

Ahoj, mám stolní PC na kterém je orig.win xp home. Jel celou dobu v pohodě a dnes najednou rychlost sneka... jen rozjezd trvá snad pul hodiny. A když už se rozjede, tak stejne vse trvá neskutecne dlouho a prohlížeč třeba ani ne rozjede. Nemám bohužel cd, tak přeinstalovat nemohu a jelikož nemam jiný pc, tak ani nehrozí staženi systému z netu.poradíte, jak ho dát do kupy?

A v tom núdzovom režime to ide tiež na 99%?
Je otázne či ten bod obnovy aviru vyhodil korektne, možno by som spravil pokus, znovu nainštalovať a následne odinštalovať.

Treba ďalej pátrať, ideálne v tom núdzovom režime. A môže to byť aj nejaký hw problém, zle zasunutý kábel, pamäte..

Noo, tak ten disk v PIO to asi nebude :)
Odtiaľto sa dá odraziť. Dá sa spraviť reinstal Aviry, dá sa pozrieť ten msconfig, či sa tam niečo nezmenilo, čo sa tam štartuje. Dal by sa opatrne použiť aj CC cleaner (ale to si nechaj na koniec).

Tiež je pri štarte cez F8 možnosť použiť poslednú dobrú hw konfiguráciu.