Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém z odinštalaciou Firefoxu

Od rána šiel firefox divne a tak som sa ho rozhodol odinštalovať, bohužiaľ narazil som na divný problém. Konkrétne sa firefox odinštalovať nedá ešte sa mi taká vec nestala. Ako obvykle som sputil program greek a dal odinštalovať firefox, pred tým nebol problém a program dokonca vyčistil aj sajrajt po programe ale teraz iba blikla obrazovka a nič. Dobre prepol som zo standard odinštalácie na násilnú odinštaláciu klikol a to samé. Vypol som teda program greek a zapol CCleaner, navolil som voľbu odinštalovať a zasa to samé ako pred tým. Ešte som skúsil odinštalovať cez windows 10 samotný. Start/Nastavenie/Aplikácie a súčasti/Odinštalovať Firefox. Obrazovka blikla a nič. V čom môže byť pes zakopaný. Firefox si sám sťahuje aktualizácie.

Takže odstránil som starý profil Def. a nahradil ho novým. Môj problém ale asi nebude prehliadači ale v internete. (Ak treba založiť nové vlákno tak ma upozornite) Mám antik Internet 100 MiB/s a doteraz nebol problém z rýchlosťou pred časom pri hrách zadara som sťahoval 4,5 GB súbor a stiahol som ho za cca. 29 min. Dnes poobede okolo 16.30 ale náhle došlo k tomu že sa výrazne znížila rýchlosť načítania stránok. No a teraz som si chcel stiahnúť 20 MB súbor či nemám náhodou nejaký spyware a tu ma prekvapila rýchlosť sťahovanie 20 MB súrbor, doba sťahovania 1 hod a 20 min??? Internet mi funguje lebo by som sem nemohol napísať??? V čom môže byť problém lebo môj starý počítač by stiahol súbor rýchlejšie než tento. Prešiel som už tri razy počítač Avastom a nič...

Konkrétne sa firefox odinštalovať nedá ešte sa mi taká vec nestala

určitě nezkoušíš ten firefox odinstalovat za běhu firefixu v paměti?

Ako obvykle som sputil program greek

wtf?

Vypol som teda program greek a zapol CCleaner

proč se divíš, že tě tu léta považují za idiota a ničitele vlastních windows?

Firefox si sám sťahuje aktualizácie.

to těžko, vždyť jsi ho přece "odinstaloval".

nic mi do toho není, ale nebereš nějaké silné tabletky?

Žiadne tabletky ani drogy. Firefox a niekoľko ďalších programov aktualizuje už nejaký čas Avast a ten mi nedovolil odinštalovať firefox, po odinštalovaní avastu už nebol problém odinštalovať aj firefox. Program greek mi poradili na inej pc poradni a všetci čo ho používajú s ním majú veľmi dobré skúsenosti. Program okrem klasickej odinštalácie odinštaluje aj sajrajt po programoch, tak po nich nič neostane. V každom prípade dakujem radcom za pomoc v ich voľnom čase.