Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s integrovanou zvukovou kartou.

Zdravím.

Mám problém s instalací ovladačů zvukové karty u fungl nové desky ASUS B150M PRO GAMING. Veškeré ovladače bez problému fungují ale jen zvuková karta má stále křížek. Zkoušel jsem flashnout bios na nový i zpátky na starý a ve správci ovladačů se po nainstalování jeden ze dvou driveru nainstaluje dobře ale druhý Zvukové zařízení na sběrnici HIGH definition Audio se správně nenainstaluje. Instaluji Windows 7. Budu vděčný za jakékoliv rady. Děkuji.

primo od Intelu

"The Intel® Chipset Device Software installs the Windows* INF files. An INF is a text file that provides the operating system with information about a piece of hardware on the system. In the case of the current Intel Chipset Device Software, that information is primarily the product name for the piece of hardware. This allows the operating system to show the correct name for that piece of hardware in Device Manager."