Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android a google prihlasenie

Ahoj,

vcera som nahle odisiel od jedneho pracovneho PC, kde som bol prihlaseny na svoj gmail. Ked som to zistil, uz som nemal moznosť sa odhlasiť, tak som z iného PC (sukromneho)zmenil heslo.

odvtedy sa neviem prihlasiť do androidu mailu, neakceptuje heslo. cez prehliadac v mobile sa prihlasim ok, ale v stavanej aplikacii nie.

pomože niekto?

XiaoMi 2 Note, android 5.0.2

nova zmena hesla - nepomohlo
odobratie a znovupridanie učtu - nepomohlo
zresetovane heslo - nepomohlo
heslo som už aj kopiroval cez schranku - nepomohlo

všade inde sa bezproblemov prihlasim, len do služby v mobile nie.

zazálohujem nejake fotky co tam mam a skusim tovarny reset, aj ked sa mi do toho moc nechce