Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spusit pc

Dobry den mam problem s mojim pc Lenovo IdeaPad G505 s Windows 8. Z nicoho nic mi nejde spustit. Dostanem sa tam kde mam zadat heslo, zadam ho, zobrazi sa Vitajte a ono sa kruti a nic. Kym sa tam dostane tak to trva aj 10 minut. Zacalo sa to vtedy, ked som aktualizoval antivirus avast V pocitacoch som uplny lajk. Preinstalovat ho nechcem, lebo mam tam dolezite data (rodinne fotky, videa atd.) Nechapem co sa mu stalo. Dufam ze mi pomozete. Vopred dakujem.
P.s. Teraz pisem z tabletu.

V první řadě doporučuji zálohovat data (!!!) a až poté dělat cokoliv jiného. Nejlepší bude návrat do bodu obnovení, jak psali ostatní. Data by měla zůstat v pořádku, ale přeci jen je lepší je preventivně zazálohovat a hlavně zálohovat průběžně. Pevný disk je komponenta, která může kdykoliv a bez varování odejít.