Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako zabrániť vyskakovaniu okna s certifikátom zabezpečenia na gmail.com

Ako zabrániť vyskakovaniu okna s certifikátom zabezpečenia na gmail.com.
Preinštaloval som W XP,odosielanie a prijímanie správ je v poriadku,ale pred odoslaním správy okno vyskočí ,ja potvrdím Ano -chcem používať tento server - všetko ide dobre .Okno vyskočí len po otvorení outlooku expres len pred prvou správou ktoru chcem odoslať.Neviem či sa to dá nastaviť na gmail.com.Ak nie tak ak by to šlo v op.systéme.
Ďakujem

(pred dvoma dňami pred preinštalovaním okno nevyskakovalo)
preinštalovanie sa konalo pre inú chybu ,s týmto nesúvisiacu

Sú aktualizované.
Na stránke môjho účtu gmail.com je možno volba kde to odfajknúť no neviem to najsť.Ide mi len o otravovanie toho okna,preto ak by to šlo v op systéme alebo v registroch tak mi je to jedno.