Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rundll32.exe zatezuje CPU skoro na 100%

Ahoj,

proces rundll32.exe mne zatezuje CPU skoro na 100% v WIN XP proff. Jak se proti tomu branit a nebo co delat, aby se to opet spravilo? Zapnu PC a jede to v pohode, po cca pul hodine(nevim presne) se PC zpomali a kdyz se podivam do procesu, tak mnou uvadeny proces ma skoro 100% a nejde v Task man. vypnout. Spyware a ani viry bych podle vseho mit nemel a navic jsem necetl, ze by v tomto procesu neco nekde bylo. Taky mne zacla padat Opera, ale pouze kdyz zaviram posledni okno a Opera stabilne zabira cca 20-30% CPU(ale je mozne, ze opet nekde na nektere otevrene strance blbne JS), kdyz ji vypnu okamzite si tech 20-30% vezme rundll32.exe.

no proto,že co si fixnul nebyl šmejd:-)

proč neuděláš,co ti radim a všechno kromě toho balíku od noda neodinstaluješ?

má snad tady někdo jinej lepší nápad?:-D

ty bezpečnostní programy prostě hlídaj i když jim to zakážeš
(myslim,že to má co dělat s jejich vlastní imunitou proti napadení a deaktivaci)

tak to udělej a pak uvidíš.
a když se to nezmění,tak pošli sem
www.pc-help.cz
log z HijackThis do sekce Hijackthis :-D

No odinstaovavat vsechno nechci, protoze mne to tak bez problemu jelo a i na viry.cz rikaji, ze neni problem mit na pc nekolik AV a nekolik antispywaru, jen nesmi jet najednou a to u mne urcite nejedou . Proste nechapu kdyz to jelo, ze uz to najednou nejde. Videl bych to na toho novyho Noda, ale s nim to jelo tyden bez problemu.

Takze to co jsem smazal nebyl smejd, jo? Dobre, pokud to vezmu v potaz, tak to klidne vratim, ale rundll32.exe ma porad 100% zatez. Tak to bude potom cim? Ja uz jsem log dal na viry a nic tam pry neni.