Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20000Kč

Dobrý den,
Jelikož se v počítačích či noteboocích moc nevyznám tak můj dotaz musí směřovat na některé fórum.
A teď k věci. Potřeboval bych, aby mi nějaká dobrá duše doporučila nějaký notebook, na kterém bych rozjel World of Tanks alespoň na 40-60fps při střední grafice.
Cena by měla být maximálně 20 000Kč.
Děkuji, s pozdravem Wotfunny_CZ (Jirka).
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Dobře, zeptám se vás na pár otázek, a prosím odpovídejte upřímně:
1. Jak často budete notebook přenášet?
2. Jak dlouho budete bez napájení z el.sítě? (a tedy jakou min.dobu musí vydržet)
3. Co na něm chcete převážně dělat?

Podle toho pak budu vybírat.

ne vzdy tazatel vi, co chce

• Kazdy ale není jako ty, pochopeno ? :-)
• Myslím, tak jako snad kazdy normální clovek, ze dal tazatel dostatecne najevo ze chce zakoupit NTB, teda v prípade, ze sebou nebude po skole tahat Desktop s monitorem, klavesnicí a mysí.
* Jestli s tím más problém pochopit, nebo toho na tebe bylo moc, nebo moc rychlé, klidne se zeptej, od toho tu jsme ;-)