Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foťák - invertované barvy

Dobrý den.

Bohužel se mi povedlo namočit foťák.(značku psát snad nemusim)

Dokáže se stále zapnout, v pohodě fotí ... v podstatě funguje.

Akorát nefuguje zoomovací tlačítko a displej ma invertované barvy.

S tím už asi nelze nic udělat, že?

Byly by nějaké nápady?

Děkuji

Tak ono záleží na tom, kam všude se voda dostala. Opravoval jsem utopený foťák, majitel sice ihned vyndal baterii, ale já jsem to dostal na stůl až druhý den a baterijka co drží hodiny a datum už stačila sežrat nějaké spoje okolo. I tak se mi podařilo elektroniku opravit, bohužel voda byla i v optice...