Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztlumil se zvuk u win 10

Zdravím, už sem se na to nedávno ptal jinde, ale nikdo na nic nepřišel. Jde o to, že jsem si na ntb upgradowal W 8.1 na 10 a po nějaké době se mi po vypnutí a zapnutí ntb snížila hlasitost zvuku. Když mám zvuk na 100%, tak to ani zdaleka nehraje tak nahlas jako před tím, přitom po upgradu jsem si všechny potřebné ovladače nainstaloval. Mě připadá, že si to přes noc stáhlo, nějaké aktualizace a proto to nejde. Je to možné? Nevěděl by někdo co s tým?

Nastaveni hlasitosti je viac.
1. vpravo dole je jedna globalna. Dalej su tam extra pre kazdy program (ak sa na to klikne pravym tusim a vybere sa zmiesavac).
2. v ovl.panely - zvuky, prehravanie, detailne nastavenia repro, tam su dalsie posuvniky pre kazdy zdroj signalu
3. v prehravacom programe je dalasi posuvnik.
Kazdy z tychto sa prejavi aditivne, t.j. napr. ak mas znizeny v prehravaci, tak sa to bude prejavovat tak ako pises.

A jake si to stahlo aktualizace si vies predsa pozret v historii aktualizaci. A kedze W10 si sam od seba tajne stahuje aj update na ovladace, tak je mozne ze ti ich posral. Da sa to tusim deaktivovat v spravci zariadeni to tajne updatovanie pre dane zariadenie, tam si aj mozes pozret jaky to ma aktualny ovladac. A nechapem naco si upgradoval na W10, ked s W8 vsetko spravne fungovalo.

Upgradoval jsem je proto, protože patřím k té většině lidí, co není s W8 spokojena. Na mě byly nepřehledné a chyběla mi klasická nabídka start. No možná to byla blbost upgradovat na W10, ale celou tu dobu, to běželo normálně a až teď to začalo blbnout.

Já nejsem moc zkušený přes PC, takže nevím, kde najdu historii aktualizací :-(. Díval jsem se ale do správce zařízení, kde mám zobrazené dva ovladače a když dám zobrazit skrytá zařízení, tak mi tam vyskočí šest dalších a nevím jestli je tam mají normálně být.

Odkaz na foto: fotky

Zvukovka je ten conexant. To AMD je HDMI vystup. Skryte zariadenia si nedavaj zobrazovat.
Na nom si mozes dat pravym - vlastnosti a tam mas aj jaky sa pouziva ovladac verzia. Mozes aj znova nainstalit ten z webu vyrobcu HW.
Historia aktualizaci bude urcite niekde v nastaveniach - aktualizace. Zhlavy neviem presne nemam pred sebou W10, ale je to tam tusim logicky staci tam klikat na zvyraznene blbosti.
Tie posuvniky v programe a ovl.panely-zvuky si si uz skontroloval?
W8 maju velmi dobru ponuku start ked sa na to klikne pravym. A programy po kliknuti lavym sa daju preusporiadat tak aby boli na zaciatku normalne programy, pripadne si davat ikonky do quickstart panela ktory sa da rucne pridat, alebo na plochu, a nepotrebujes mackat furt start jak pako. Robim s W8 na netbooku a nic tomu nechyba, a ked nieco je tam nahovno tak urcite ne start.