Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk

dobry den,

chcem si kupit SSD disk na hry a chcem sa spytat, ci bude treba na ten SSD disk vsetko odznova stahovat, alebo sa to da nejako presunut??? dakujem za odpovede

no mne staci 250GB na 3 hry...BF4, BF 1 (ked vyjde) a GTA 5 ina ani nehravam:) a to mi staci si myslim...no takze to bude treba odznova stahovat, lebo BF4 standartnu ediciu a GTA 5 nainstalujem z DVD, ale DLC do BF 4 bude treba stiahnut..a dakujem za odpoved