Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update nefunguje

Při poslední žádosti o aktualizaci os (win7_64) windows update server nereaguje. Mám zapnutou manuální aktualizaci s oznámením. Eset antivir hlási nutnost update, přepnu se do Ovládacích panelů/WinUpdate, zvolím Důležité/Instalovat. To nezačne ani stahovat, t.j. dl nenaběhne. Při poslední aktualizaci před pár týdny šlo všechno normálně. Kde může být chyba?
díky za radu
Petr

Zadna spolehliva zaplata k tomu neexistuje, Microsoft se to "pokousi" opravit uz skoro rok, vlastne rok, zacalo to delat na vsech systemech od Vista az po Windows 8.1 po vydani Windows 10, nedela to vsem a vzdy a jedinna obrana je cekat, klidne i 48 hodin, ale ono to casem nabehne a kdyz ne, tak to resetnes a znovu. ]:) On je to dost mozna takovej microsofti sprym tem zlobivym uzivatelum, kteri nechteji prejit na Win10.

Jinak az ti to najde aktualizace, tak jeste neni vyhrano, potom to 24 hodin instaluje. Ale proti tomu uz reseni existuje, stahnes patricne aktualizace rucne, odpojis se od site a nainstalujes je raz dva.

kde to vrchnost vyžaduje, aktualizace win7 řeším tak, že dám službu win update na pouze ruční spuštění (při úplném zákazu se nenainstalují)
nainstaluju nějaké cerifikátové záplaty, ie11 (dosud asi nejděravější prohlížeč:) + 1 kumulativní
pak aktuální rollupdate a dál na to kašlu.

výhodou rollupdate jsou odstraněné konflikty mezi záplatami + známé chyby, stejně jako stále se opakující chyby aktualizací, se kterou sis (ne naposledy) zbytečně užil.

Normalne daj aktualizovat a nechaj to celu noc zapnute. Je to normalne MS zas jebe. Pred tyzdnom som to mal na viste.
P.S. klikni na vyhladat aktualizace, potom budes vidiet ze sa tam posuva ten pasik, a to bude robit X hodin. Potom hura najde aktualizace a ked ich das instalovat tak potom to pojde hned.