Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 10 nefunguje touchpad

Zdravím, po nainstalování win 10 mi přestala na touchpadu fungovat pravá část (ta část co slouží k rolování stránky) projížděla jsem i nastavení..ale nic jsem nenašla :/

tak nakonec jsem to našla v nějaké podrobnějším nastavení..že to bylo deaktivované..děkuji..ale moje nervy..první tohle..a pak se mi jako výchozí zařízení na zvuk nastavily bluetooth sluchátka ..které nemám a počítač ani bluetooth nemá..no moje nervy.. zas..windows :D