Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - nelze se přihlásit

Dobrý den, nainstaloval jsem Windows 10 pro stáhnutí jedné aplikace bylo potřeba se přihlásit do toho nového marketu. Založil jsem účet, napoprvé bohužel na jiný mail, proto jsem udělal následně registraci druhého účtu se správným mailem. Nemohl jsem se tam ale přihlásit proto jsem dal restart spojený s aktualizací. Po znovu spuštění pc se objevilo okno pro přihlášení na účet... bohužel na ten první se špatným mailem a chce to heslo... které ovšem nevím, protože jsem k tomu účtu nikde nic nepotvrzoval. Co mám dělat, když tam nikde nic nejde přepnout na ten druhý...

Niekde tam je mozno ze zmenit uzivatela, but pomocou ctrl-alt-del, alebo vpravo dole jak je vypinacie tlacitko kliknes tak tam moze byt zmenit uzivatela, apod.
Alebo to bolo len uspate a ne vypnute (a dany user je furt lognuty), v tom pripade by som skusil vpravo dole vypnut, a potom zapnut.
Necital som celu diskusiu tu, neviem jak vzniklo to ze tam mas uzivatela ktory nie si ty.