Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB redukce k TV?

Ahoj...existuje nějaká redukce (třeba přes HDMI), nebo něco, abych mohl připojit flash disk k TV a nemusel kupovat DVD přehrávač, nebo settop box s vstupem na USB?

Díky...

Existuje zpusob,ale to zalezi od typu TV.Pro priklad by se dal prehrat firmware dane tv,dale v servisnim menu povolit prehravani z usb.Teda pokud ma tv vubec nejaky usb vstup.Ja to takhle jednou resil u jedne tv LG s uhloprickou 82,kde bylo pouze 1 usb,ktere bylo servisni.Ale jak rikam,zalezi co mas za typ,atd...Ale jednodusi budes mit takova reseni,co psali ostatni.