Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr procesoru a ram modulu

Dobrý den, mám tento starší pc, chci koupit nový cpu a ram, má staričká sestava-

CPU amd athlon 64 LE-1620 45 W am2 (1x2.4GHz)

gpu amd hd 5450

zdroj 350w

HDD 250GB

win8.1

MB- msi k9vgm-v via k8m890

ddr2 2GB 667mhz

a chci si koupit nový procesor hraju jenom cs go a tato sestava zvláda csgo na 30 fps tak chci mit aspoň těch 50 .

vybral jsem tyto dva ale nevím jestli budou pasovat do mé zakladní desky pak jsem vybral ramku a také potřebuji poradit jestli bude kompatibilní..

A chci se zaptat když koupim tento ze dvou procesorů, stačí ho vyměnit a nebo budu muset ještě něco udělat např. něco s biosem...
A taky jestli ty dva procesory jsou silnějšá naž ten co vlastním... :D

amd-athlon-x2-5200

amd-athlon-x2-5000

http://www.elnote.cz/p/hynix-ddr2-2gb-667mhz-pc2-5 300

předem děkuji za odpověd

Procesory by podporované být měly. Neměl by ani být potřeba update BIOSu. Silnější určitě budou, zvláště v aplikacích schopných využít obě jádra.
S paměťmi to bude horší. Podle specifikací se zdá, že deska podporuje max. 2x1 GB RAM a to už máš.