Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Win10

Dobrý den,

v pátek jsem prvně instaloval aktualizace pro Win10 na svém novém NTB. Nemile mě překvapila zdlouhavost celého procesu (v porovnání s Vistami, které jsem donedávna používal na stolním PC). Od chvíle, kdy jsem z nabídky Start zvolil možnost "Aktualizovat a restartovat" do okamžiku, kdy byla celá šaráda u konce, uplynuly 2 hodiny Shocked Je to u tohoto systému normální ? A mám se připravit na to, že mě stejná anabáze čeká do budoucna při každé další aktualizaci ? Děkuji předem za odpověďi.

• Chytrak mas jen opravdu v nazvu, ano zakoupit (zda-li je to jeste mozné) a cekat na oznámeni konce podpory pro Win 7 ? Co se stane s Windows 7 po roce 2020 ty to vis ? (proboha vyhodte to dite nez ho bude nekdo brat vazne, tazatel si urcite bude kupovat druhou licenci)

• Tito chytarci (alespon kazdy idiot si mysli ze je chytrak, to je to omezni idiota, vytezek clanku David Dunning z Carnollské univerzity v NewYourku, psycholog popisujici na jaké hranici idiot pochopi ze je idiot), co pouzivaji Goolge, Gmail, jejich DNS, nebo dokonce Mobilni telefony s OS od Google a maji vyhrady k Windows 10 a jeho telemetrii a osobnim informacim, je opravdu k smichu, jen dalsi dukaz o tvé detské bujné fantazii.
* Aha, oni to psali na Kinder Hack Forum, nebo kamarad co nahakroval PC CMD prikazem Ping..

- Ne,mýlíš se. Opravdu jde o "velkou" aktualizaci na verzi 1511 build 10586.494 Je to něco na způsob instalace SP u starších OS. Něž vyjedeš s takovou ptákovinou,tak trochu příště mysli. Od 2.8. bude další balík,tak se připrav, aby jsi zase nebyl trapný.

Pokud jde opravdu o nový notebook, pak je velmi pravděpodobné, že se instaloval nový build, který vyšel v minulém listopadu. Předinstalované Windows na notebooku byly tedy nejspíše starší - běžný jev u Lenova, HP, atd. které se v současné době prodávají (datum výroby lze obvykle nalézt na krabici). Tato instalace zabere výrazně více času, než instalace běžných updatů. Nicméně, MS se chystá v nejbližších dnech uvolnit tzv. "Výroční update" a u toho lze předpokládat také delší dobu nutnou pro instalaci.

Děkuji za odpověď. Ano, jedná se o nový NTB od HP, zprovozněný před cca 3 týdny. Co se týče toho Výročního update, bylo by možné se jeho instalaci nějak vyhnout ? Nechci úplně zakázat aktualizace (upřímně se přiznám : ani bych nevěděl jak), ale co jsem měl možnost si přečíst o novinkách, které s sebou tento update přinese, není tam nic, bez čeho bych se neobešel... Děkuji předem za odpověď.