Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nelze zapnout

Ahoj,
potřeboval bych poradit s problémem.
Přítelkyně má notebook a doposud fungoval bez problému. Až včera se již nepodařil zapnout. Jelikož má nefunkční baterii tak ho má neustále připojen na adaptéru. Tak sem myslel, že odešel ten, jelikož diody nic nesignalizovaly. Po připojení k jinému ntb adáptér ověřen a úspěšně nabíjí. Tak sem jej připojil zpět a zjistil, že dioda napájení jednou za čas problikne.
Nevíte co by mohlo být za problém?

Předem díky za odpověď

Skus z toho vybrat baterku aj nabijacku na par minut, a potom strcit len nabijacku, a o par sekund skus zapnut.
Ak sa neda vybrat baterka tak hladaj zospodku dierku na reset EC, par sekund zmacknut sponkou, a potom pripojit nabijacku a skusit zapnut.

P.S. skus na ten konektor mierne tlacit z roznych stran, ci tam neni blby kontakt na plosaku.