Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A-A program na fotky?

Existuje nějaký program, který by projel fotky nějkolikanásobným anti-aliasing filterem a pak vypliv "ostřejší" snímek? jen čistě ze zvědavosti. mám tu dvě loga už i tak ve vcelku vysokém rozlišení, ale při vyšším přiblížení jsou pixely hodně znát a tak mě napadlo, jestli a-a funguje jenom ve hrách a nebo bylo už aplikované i na jiné využití... díky za odpovědi.

Jinak díky moc všem co si našli čas a odpověděli na tenhle dotaz. Lidi typu ms upozorňuji, že jejich brekot vyzní do prázdna - mažu si tento dotaz ze záložek čímž pádem už ho nikdy nenajdu.