Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil z Aliexpress?

Zdravím,
prosím Vás máte někdo zkušenosti z koupi mobilu značky jako: Samsung,Nokia,HTC?
Jak dlouho vám vydržel nebo nevydržel jak je to se zárukou atd? Vyplatí se to?
Díky za rady.

Jestli se nepletu, tak obchod už skončil a stahování firmwaru oficiální cestou taky, přehrání firmware je teď jen pro zkušenější. Jako fanoušek Symbianu, bývalý moderátor fóra o něm, bych do něj už v dnešní době nešel. Nové aplikace nejsou, staré se mimo nefungující obchod dost špatně hledají, jde o roky staré nefunkční odkazy. Když už seženeš nějakou aplikaci pro službu na internetu, skoro nikdy nefunguje (Facebook, Messenger, Skype a další), protože už na ně roky nikdo nesáhl, ani se nepřipojí, navigační aplikace obecně už nepoberou aktuální mapy, protože od té doby přišla nějaká zlomová aktualizace po které nejdou mapy použít se starší aplikací.

Je to škoda,ale má stále mnoho dobrých vlastností. Na to,že je to "letitý" model,tak vnitřní úložiště 16GB + 32GB karta mi z něj udělaly výborný hudební přehrávač. Mám tam původní baterku,mobil nabíjím po těch 5 let a stále drží.Další plus je opravdu kvalitní focení.

tak tohle byly ještě poctivé Nokie z poctivých materiálů. Moje E7 vypadá po 3 letech perné služby (už je skoro 2 roky na odpočinku) téměř jako nová. Baterka rovněž dodnes funkční a kapacita skoro jako u nové.

Dneska ale lidi chtějí mobil na rok, hlavně ať je to rychlý, má to "moc ramek" a aspoň 2GHz.

Neco se vyplati a neco ne, je to stejne jako vsude jinde.

Zaruka z Ciny by mela byt rok, obvykle u serioznejsich obchodniku neni problem v prvnim pul roce, potom uz ochota klesa.
Casto ale obchodnici nechteji platit cestu reklamovaneho zbozi smerem k nim, takze tu je nutno zapocitat do vyhodnosti/nevyhodnosti ceny vzit to z Ciny.