Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Zasekávání" klávesnice

Dobrý den. Už delší dobu mám problém s klávesnicí. Nezasekává se doslova, ale například zmáčknu a držím shift a po puštění se pc tváří, že je shift pořád zmáčklý. Takže vždycky musim nekolikrát kliknout na tu klávesu, tady shift ať se to jakože odklikne. Dělá to i u ostatních tlačítek, jako je ctrl, alt a tak podobně. Klávesnicí to není (jednu jsem už vztekem zničil a jinak jsem vyzkoušel tak 3 a vždy to samé) Nevím co s tím můžu dělat a pc se mi přeinstalovávat nechce, protože mám plný počítač věcí a stále i po asi třech letech beží krásně plynule. Díky za každou radu !

Pardon, zapomněl jsem dopsat. Mám win 7 už delší dobu. Jinak ovladače jsem ani nevěděl jaké. Přes dva roky šlo všechno v pořádku. Začlo to tak pul roku zpátky asi (už si nemůžu vzpomenout jak to začalo) Ale myslým, že prostě z ničeho nic, ale už vážně nevím.

Takže to bylo takovou hovadinou (nejspíš jsem to nechal povolit v zápalu boje) No nějak me něco takového vůbec nenapadlo a žil jsme s tím docela dost dlouho a nervoval se. Vážně díky MOC !!!! Díky za vše, zachránili jste spoustu klávesnic, já už se z toho málem zbláznil.