Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S.M.A.R.T. C5

Ahoj, mám v PC disk Western Digital 320 2.5" a při kontrole CrystalDiskem jsem zjistil chybu C5, tedy počet podezřelých sektorů - 1. C6 - počet neopravitelných - je roven nule. Mám se bát a začít to nějak řešit? Disk má najeto cca. 9000 hodin.

díky, všechno by mělo být OK
ještě se zeptám - tenhle zvuk při vypnutí PC je normální?QYY5Peyllho
dělá to jen při vypnutí standartní cestou, když to vypnu natvrdo, nic to neudělá - je to Samsung 3.5 250GB a je starý jak ten WD, mám doma ten stejný disk ještě v jiném PC, kde má najeto asi 1/3 a ten to nedělá (na druhou stranu je zase hlasitý v seeku)