Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzala mys az nereaguje ziadna

Zdravim pred 3 tyzdnami mi odisiel harddisk ,po vymene mi pravidelne zamrzala mys ,niekedy viacx za den niekedy par dni vobec vzdy po asi pol minute sa opat nasla,dnes zamrzla a uz nereaguje vobec nepomaha restart vymena mysi nic co ma napadlo,napada vas v com moze byt problem?zajtra zoberiem pc do servisu len chcem vediet co ma asi caka.
Win 7
Ati readon 6670
2gb ram
Intel iba jednojadrovy procesor 2,66ghz
Viac udajov neviem kedze sa bez mysi tasko surfuje

A preco si nepreinstalujes Windows sam?
V HW to asi nebude, jedine ze by si mal zniceny USB port alebo odpalene napajanie na vsetkych USB portoch. To sa da overit napr. tak ze tam strcis nieco ine a ked nepojde ani to (a ani v BIOSe USB klavesnica apod) tak mas odpalene napajanie alebo skratnuty USB port apod.
Vypni to PC z elektriky na par minut a skontroluj USB porty ci v nich neni skrat (ohnuty pin dotykajuci sa o obal apod)

Ahoj konecne normalna odpoved diky.
Win mi preinstalovali pri vymenene HDD teda pred mesiacom,preto sa mi do doho nechce a kedze to robili v servise ocakavam ze za 20eur to spravili poriadne.To chcem vediet ci sa mam vratit k Xp alebo je nieco s portami a caka ma vymena HW.Mys som vyskusal vo vsetkych portoch jednoducho nesla nikde, za to USB kluce idu tak tiez tlaciaren a pod...

Kedze sa nechcem vracat k Xp ak je problem vo vykone.
Chcel by som okolo svojej grafickej karty a noveho hardisku postavit novy PC
Mozte my dat tipy ,Co by dobre ladilo .Procesor zakladna doska ram ,bedna...
Hry uz nehravam ale keby PC vladal nieco na strednych detailoch by som si pustil hlavne sportove hry PES a pod...
Ide mi hlavne o filmy hudbu HD videa plynule surfovanie svizny system..Co som pozeral tak procesor sa da vybrat do 70 eur a k tomu dosku v sume okolo 60 eur plus ram,ak mate cas mozte my dat tipy co je naj v tejto cene a naco sa mam v servise informovat.dakujem

Týchto dosiek som predal cez 200ks a neboli s nimi problémy. Prehrieval sa akurát chipset, tak som montoval u každej na bočný plech vetrák, ktorý naň fúkal. Ak je v poriadku určite by sa dalo pre ňu lacno zohnať dvojjadro. Dosky s takýmto socketom sa už nevyrábajú a komu odišla ostal mu procesor, ktorý mu je na nič.

Uz som bol v pc servise, pricin preco mys zamrza moze byt viac ,pozicali mi na skusku mys na pripojenie ps/2, podla odporucania som zapojil svoju povodnu mys do USB portu aj pozicanu do portu ps/2 ,moja mys z usb portu sa po starte ani nepohla ,mys z portu ps/2 ide zatial bez problemov:-(.