Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde naladit ČT bez HD?

Ahoj...mám napojenou TV na pokojovou anténu, našlo mi to asi 30 programů, ale ČT všechny programy v HD a píše to akorát Služba v HD a celá černá obrazovka...

Jde nějak naladit, aby to bylo bez HD a jelo to?

Děkuji za rady

Tak to je divný na anténu naladím všechno v četně normálních,HD ten set top box nepodporuje takže jenom obraz.jestli máš pokojovku tak musíš chodit po bytě a zkusit chytit signál z jinýho směru zdroje...(chytit to musí všechno v četně těch HD,vybírat si nejde co to má naladit jinak ty pokojovky jsou klumpy nejlíp je koupit venkovní za ca 400)

Jako já na pokojovku nechytnu nic,na tu venkovní co jsem koupil chytnu základ slušně ,ovšem ne všechno z toho směru signálu,jinak se tu šaší s DVBT - 2 a nemaj pořádně pokrytý DVB-T nikde skoro,naštěstí mám coax píchlej na UPC kde když máš od nich net tak jde i signál do TV, takže je momentálně anténa odstavená...(ta společná je už zlikvidovaná 10 let od opravy střechy :-))