Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem karta SD

Dobry vecer, mam takovy problem s novou 32gb sd kartou.. Jde o to ze nekdy jede bez problemu a nekdy se mi nechcou nacist napr.: obrazky vidim ze tam jsou ale kdyz na ne kliknu v mobilu aby se obrazek zvetsil tak mi to napise ze miniatura neni k dispozici a tak stejne je to s hudbou vidim je ale kdyz ji chci spustit tak mi to strasne rychle preklikava skladby samovolne a spustise to az to najde hudbu ktera je ulozena v telefonu a ne na SD karte.. Nevite cim to muze byt ? Nestacilo by tu karta nejak znovu zformatovat ci co ? Jinak muj telefon podporuje 32gb pametove karty.. Predem dekuji za rady..

jiste, muzes zkusit kartu v telefonu preformatovat, prijdes o data, ktera na ni jsou.

jinak pravdepodobne vadna sd karta, ale pozor muze byt i vadny sd slot na mobilu, u cinana normalka, jaky foun mas nepises.