Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nenabíhá,kousne se v úvodní obrazovce

Zdravím it crowd :-),

pc začal stávkovat a nenabíhá, kousne se při úvodní obrazovce.

Dojde to k textu - Main processor: int core I5 3470 cpu blabla,
<cpuid: 000bla Patch ID: 0000000000> a poté se to kousne a nereaguje na nic,přes del do biosu atd nejde.

Zatím jsem zkoušel jen vytáhnout všechny disky, krom toho se systémem, a vytáhnout obě paměti a různě je prokombinovat. Momentálně je na desce jen 1x pamět, 1x disk a dvd mechanika, kláveska a myš.

Ještě si vzpomínám, že se mi párkrát dříve stalo, že naběhla BSOD, modrá obr smrti, ale když jsem znovu restartoval, bylo to ok. A taky si vybavuju, že tam byl v posle době nějaký problém s backupem, hlásilo to, že bcup nelze spustit.

Díky za jakékoli tipy.

Vytahni uplne vsetky disky, aj ten se systemem, aj klavesnicu aj vsetko z USB, ak nepomoze tak aj vsetky pripadne interne USB citacky odpojit a proste vsetko.
Ked ani to nepomoze tak skusil by som clear CMOS, alebo PC uplne vypnuty z 230V a vybrat knoflikbaterku na minutu.
Inac ten tvoj BIOS najskor nepodporuje ten CPU ked je patch ID = 00000000, ale to zrejme nepodporoval ani predtym, to neni najskor tvoj problem, len poznaka.