Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyběr cpu ventilátoru

Dobrý den, jak už jsem sem jednou psal, kvůli výběru cpu. Tak ted jsem si ho koupil, jedná se o cpu AMD Athlon X2 5200+ 65W, ted tam mám ještě tento CPU amd athlon 64 LE-1620 45 W am2 (1x2.4GHz), ale nejspíš to ten chladič neuchladí, nebo uchladí?? Jestli ne tak bych vás poprosil aby jste mi pomohli s výběrem chladiče na ten nový cpu
socket am2
základní deska- MB- msi k9vgm-v via k8m890
cena do 270Kč..
předem díky

Jak pose sambilionk, oplati sa priplatiť na ten chladič. Nema zmysel kupovať ten čo ste se ptaly, oproti terajšiemu je rozdil takmer nulovy. To uz pak radeji nechat BOX, ak nechcete si priplatiť na silentium PC 1012.