Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Security Essentials problém

Zdravím lidé dobří,
na stolním počítači doma zjistili problém, tak jsem se na to podívala a nevím si rady :D
Jedná se o Microsoft Security Essentails, který jsem po předchozí nefunkčnosti přeinstalovala. Druhý den po normálním fungování mi to vyhodilo upozornění, že je třeba zapnout MSE, když jsem se o to pokusila, vyhodilo mi to tuto chybu : 5ouh08zt3

Takže jsem to chtěla vyřešit odinstalací, při té mi ale vyskočila další chyba: zfe2ghjxz

Předem díky za jakoukoliv pomoc

msse jako součást windows je nesmyslné odinstalovávat.
nebyla na tom pc v minulosti nějaká směs jiných antivirů?

- buď pomůže ta oprava přes "sfc /scannow" + po skončení restart,
- nebo v tajné verzi vista/win7 vypnout win defender a všechno stejného názvu -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy)
- nebo si nainstalovat jiný naprosto zbytečný free antivir, který třeba ty chybové hlášení opraví sám.