Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade - Rady a porady

Zdravím, mám tuto sestavu CPU:i5-3350P, GPU:MSI GTX 660, MB:MSI B75A-G41, RAM:8GB(2x4 DDR3) OS: Win 7
Poslední dobou už nedává většinu her ani na ty nejnižší detaily. Prosil bych o radu na nějaký smysluplný upgrade. Finanční limit do 10000,-, ale když to bude mít opodstatnění tak asi i více. Předem díky za všechny rady a tipy.

Zdroj: Chieftec GPA-400S8, No a teda konkretní komponenty? Takže to nemá cenu vůbec ani za cenu výměny dalších věcí? Potřeboval bych v tom asi poradit co je už zbytečný nějak v číslech. * taková kreslená verze pro děti s obrázky

Potrebujes CPU, MB, GPU, RAM a samozrejme zdroj, za 10K ani na aprila.

Samozrejme je tu i nejaka kompromisni volba upgradovat pouze CPU, MB, GPU a zdroj na nejaky Xeon na socketu 1150, ani tak za 10K se nechytas, dej dvojnasobek a podebatujem.

Ja uplne nesouhlasim s deskou co mas ted v pocitaci, podle me to neni deska pro tak vykonnej PC, ale funguje ti to, pocitac je stabilni, nerestartuje se, nezasekava se, pak je to OK. Mas vyvazenou sestavu s horsim zdrojem nez by si zaslouzila a casem bys ho mel vymenit, protoze tyhle zdroje sice vylozene nehori jako jine levne, ale na dlouhodoby nekolika lety provoz v hernim compu to proste neni urcene a pretezujes ho.
Tolik k soucasnemu pocitaci.

Trochu se divim, ze ti nestaci a ze ho uz potrebujes menit. Nicmene uz se vidis s vyssima FPS na lepsim PC, tak upgradovat stavajici nema smysl. Prodej ho a porid novy, protoze upgrade, aby to melo smysl, by opravdu znamenal vymenit vsechny podstatne komponenty.

Je to komplet kupovanej ve 100mega asi 3-4 roky nazpět jako "herní dělo". Neni to můj primární počítač. Doma je asi tak půl roku starý (6700k a 980ti) a proto mám srovnání i koupený náročnější hry. Jenom mi běželo hlavou jesi by byla blbost koupit do něj nějakou ze zmíněných (970,980... 1060,1070) aby třeba takovýho DooMa. Případně kdyby to byla taková blbost tak co upgradnout aby to nebyla takova blbost.

Tak jenom případně technická. Kolik si za něj můžu říct abych nebyl z**d?