Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se resetuje sám bez vyzvání !! prosím pomoc

Dobrý den mám takový problém mám herní pc a buď když hraji nebo jsem na internetu prostě z ničeho nic se pc vypne ( jakoby natvrdo ) a zase zapne jako reset ) už jsem změnil nastavení RAM ( bylo špatně) ale problém přetrvává dělal jsem test grafiky, procesoru, RAM, Disků a i zkoušel kontakty v pc nevím čím to může být ( jen mě napadá je možné aby byl zaseklý program ve windowsu a resetoval my to protože jednou jeden chtěl restart a já to odmítl a nebo amd radeon settings aby se nějak přel se systémem ?) moje sestava: AMD fx 8300
: WDC WD10EZEX-00BN5A0
: samsung SSD 850 EVO 120 GB
: AMD redeon R9 380 series
: chladič Noctua NH-U12P

Ještě abych dodal v den kdy to začalo dělat restarty a také modré obrazovky smrti - mi poklesky fps ve hře World of Tanks z 80 na 12 tak jsem dal obnovit systém a modré obrazovky smrti přestaly a fps se vrátili do normy jen zůstaly ty tvrdé resety ( divné je že den kdy se to začalo dít jsem nic neinstaloval ani nepředělával ani den před tím )

My vime. Ale ty to stale nechapes. Oprav si hardware.
Uz si nasmeroval vetrak na chipset?
Mas tam najskor problem s nejakymi blbymi kontaktami alebo kondenzatormi naprd, dufam ze si dodatocne napajania do dosky zapojil vsetky kompletne. Odrbat sa to da skusit vypnutim Cstates, aspon C4 a vyssich v BIOSe.
Dobre je skusit vybrat knoflikbaterku na par minut pri PC vypnutom z 230V, hlavne ak to je intel aj s ich dementnou ME.
Vo Win nikto netusi co si instaloval a s jakymi ovladacmi, ale to je menej pravdepodobne ked to robi povercycle, ale neni to vylucene ze je bordel vo Win.

A poodpajaj aj vsetky draty od kejsu, zapni to rucne spojenim PWR pinov, ci to bude blbnut aj potom.
Dufam ze pod doskou su distancky len na spravnych miestach.
Skusil by som aj preflashovat BIOS.
Cstates si uz skusil zakazat v BIOSe? Ak to pomoze tak mas nahovno napajanie (doska,zdroj) P.S. ani si nenapisal jaku mas zakl.dosku.

Mas vadny HW. Vsetko co som pisal moze pomoct. Ked si nechces nechat pomoct ale chces len vykrikovat nezmysly, tak nechapem naco si daval dotaz.
Windows si "opravis" tak ze to skusis nainstalit uplne nanovo, a len spravne ovladace z webu vyrobcu dosky a grafiky. Neviem odkial beres ze mas pokazeny Windows, je velmi malo pravdepodobne ze toto sposobuje nieco vo Windows, je to na dost vela percent HW zavada, alebo posahane nieco co sa tyka HW a BIOSu. Vybrat baterku na minutu a vypnut to z 230V si uz snad skusal.