Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou webkameru?

Ahoj chci si pořídit webkameru, ale jako naprostý laik nevím jakou, cena by se měla pohybovat do 600,-. Mám vybranou Webkamera MSI StarCam Clip ale navím jestli je to dobrá volba. Dík za radu.:-)

Pane kolego, myslím, že Web camery jsou pěkná hovadina. Mám Web cameru nainstalovanou na počítači, i většina mých známých, ale postupem času to všichni odpojují, neboť nepociťují potřebu se někomu ukazovat. Je to takový modní zvyk, který se rychle vyčerpává a omrzí. Nehledě na to, že když jsem na CPU mohu být neupraven, neoholen, v pyžamu a pod. Když pustím kameru, tak nechci vypadat, jak šupák, musím se upravit a pod. K čemu web cameru, kdo mě zná, ví, jak vypadám, kdo mě nezná, tak mu do toho v podstaě nic není. Je to jen móda, která rychle ustupuje. Něco jiného je, že máme neteř v Anglii, druhou v Německu, tak, že tam vidíme děti, jak rostou, to ano, ale jinak to nemá smysl, jsou to v podstatě vyhozené peníze. Jinak mám QuickCam Logitech, cca 600,-Kč, jde perfektně, ale nemá češtinu. Zdraví Jindra

taky tazatel nekáp božskou.... u mě nemá šanci se dostat do šuplíku:

1) kameru lze používat jako bezpečností kameru (umí detekci pohybu,ukládá nejen na disk, upload=stream kamkoliv do internetu, na email, videa nebo obrázky v různých čas. sekvencích), jelikož jsem v podnájmu tak si tím hlídám svůj pokoj, v noci to čas od času nasměruji na nedaleké parkoviště (bydlím u metra) a můžu říct, že po půlnoci je u aut dost živo, ještěže nemám auto :-)

2) pokud jste nezkusily XXX chat s kamerou, tak nevíte o co přicházíte :-)

Pri rozliseni webkamery si tak kozes urobit zaznam, te ti niekto vykradol auto, ale nikdy nezistis kto to bol a budes mat stastie ak sa bude dat zistit farba siat. Skratka na zaznam cohokolvek mimo vzdialenosti 2-3 metrov je to nepouzitene.