Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program Audacity rozdělění audio souboru

Zdravím
Potřeboval bych rozdělit 2 hodinový soubor mp3 na více částí návod na jsem našel http://lovas.sweb.cz/software/audacity/Audacity%20 -%20st%C5%99ih%20audia%20manual.pdf verzi programu Audacity 2.1.1
software zadarmo, s otevřeným zdrojovým kódem, pro více operačních systémů na nahrávání a úpravy zvuku
nahraji do něj soubor mp3 mohu si spustit ale většina nástrojů je disable viz příloha co tomu je? díky

Ak to ma ostat v mp3, tak nepouzivaj audacity ale nastroje ktore orezu priamo mp3 bez rekompresie, hladaj si tusim sa to vola mp3cut, apod.

V tom audacity ked chces nieco robit tak si najprv musis oznacit nejaky usek, logicky. P.S. A potom ten usek trebars vymazat, a ulozit si ten zbytok. Ako wav, ptz netusim ci mas nejaky mp3 kodek nainstaleny.