Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung UE40J6272

Zdravím, máte někdo zkušenost s Samsung UE40J6272 ? Nemám kabelovku, satelit, nic - příjem zatím 25 let stará tv s set top boxem. Jít do toho - nejít ? Prosím o jakékoliv poznatky, moc díky.

co cakas ze ti kto napise?
bez pristupu k internetu nevyuzijes 80% funkcii tej TV, kedze je to smart tv.
Potom mozes kludne kupit daco lacnejsie, napr J5xxx seriu

Ak internet do tej TV dotiahnes, mozes vyuzivat smart appky v nej.

Inac je to obycanjna TV.

Viděl jsem naživo větší variantu té samé tv. Nevím, zda se to týká všech "moderních" TV, ale je tu jeden velký problém. Nejrpve ale pozitiva. Slušné barvy a ostrý obraz. No a teď k negativům. Prakticky nepoužitelné smart funkce. TV na toto prostě není a všechno ji trvá strašnou dobu. Z větších úhlů barvy celkem blednou. Dost jsem toho vynechal ale teď je tu pro mě asi největší problém, který jsem pozorval na většině TV, ale na tomto Samsungu je to vidět opravdu hodně. Jde o gray uniformity nebo taky dirty screen effect http://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/gra y-uniformity-dirty-screen-effect-dse. To je opravdu hrůza děs. Těžko se to popisuje, ale řeknu to takhle. Když třeba sledujete fotbal, tak se kamera pohybuje horizontálně a na obraze vydítě tmavší a světlejší místa. Nejvíce je to vidět, když sledujete právě fotbal nebo hokej. Jsou to prostě tmavší místa v obrazu a jak si toho všimnete, tak je zle. Samozřejmě je to levná TV, takže to k tomu asi patří, ale je to teda hrůza. Už jen tato vada by mě od nákupu určitě odradila. Takže rozhodně tv nedoporučuju. Sice má při normálním sledování( ne z velkých úhlů), kvalitní barvy a hezký ostrý obraz, i plynulost je parádní, ale tato vada, to je například pro mě totální humus a rozhodně tedy tv nemohu doporučit.