Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování OS - Soubory na disku

Zdravím, kamarádka se mě teď ptala, jestli, když si změní systém na win10, tak jestli jí tam zůstanou soubory na disku jako hudba atp., ale neříkala, jestli myslí reinstalaci z CD nebo jen aktualizaci co Microsoft pořád nabízí(vnucuje) a tak bych se Vás chtěl zeptat na obě varianty :) Myslím, že by se se soubory nic stát nemělo, ale nejsem si jistý a nechci poradit špatně :)
Díky za odpovědi :)

Da sa tam podelat vela, podela to uz samotny microsoft, o podelanie neni nudza.
Ked to spusti tak bude mat na vyber ze co chce robit, je tam aj moznost ze ponechat programy a subory. Ak zvoli ze to chce nacisto, tak budu subory vo Windows.old, alebo vobec nikde (tusim ze v .old ale neviem zhlavy)

A vseobecne ak nema nejaky vazny dovod to updatovat, tak updatovat vobec nemusi, aby potom nemusel(a) riesit zbytocne problemy.
Ta vyskakovacia somarina vpravo dole sa da odinstalovat, je to aktualizacia KB3035583, odinstalovat sa to da v ovl.panely-programy tam kdesi je historia aktualizacii, alebo v ovl.panel-update.

P.S> a svoje cenne data ma mat kazdy neustale zalohovane !!! (slovo zalohovane znamena ze tie subory su zaroven minimalne na 2 nezavislych fyzickych diskoch / nosicoch)