Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "něco špatného v pc"

Dobrý den.
Stáhnul jsem si firewall Kerio(ten zdarma) a po nainstalování a restartování na mě vyjelo pár tabulek s možností povolit nebo zakázat. Dal jsem všude povolit(myslim, že na tohle:Gerenic Host Process for Win32 Services, ale nejsem si tím úplně jistý, ještě se tam snad něco psalo o připojení ke vzdálenému pc).
Pak jsem si Kerio znova odinstaloval a chtěl jsem si pc projet MWAVem, ale po začátku tstu byl nějaký divný a tak jsem kontrolu přerušil a hlavní okno MWAVu teď vypadá takhle: http://img2.freeimagehosting.net/image.php?4f472e50 6c.jpg
Ještě k tomu se mi SS&D v nabídce Start zobrazil jako nově nainstalovaný.

Pomůžete mi s tím?? Byl bych moc rád, všem předem děkuju za odpovědi.

Opravdu je dobré trochu vědět o komunikaci Windows s okolím.
Pokud chceš opravdu velmi jednoduchý firewall, klidně zkus
NetLimiter 2 Pro, je na 28 dní zdarma a v češtině.
Když v něm klikneš na Zobrazit vše, tak ti ukáže i skryté procesy,
podle nich se už snad dokážeš orientovat, s čím tvůj komp komunikuje.
Povolovat vše na první dotaz není bezpečné, když nějaký program
nepůjde jak má, vždy lze dodatečně povolit komunikaci s okolím.

download.php