Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje psaní háčku a čárek nad jinýma písmenama, než na ty, které jsou v nabídce na klávesnici

Prosím o radu, kohokoliv... Nejde mi psaní háčků a čárek na klávesnici..

výpis s hijack:
Running processes:
C:\Program Files\VIA XHCI UASP Utility\usb3Monitor.exe
C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\Update Core\NvBackend.exe
C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe
C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe
C:\Program Files (x86)\Bloody6\Bloody6\Bloody6.exe
C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe
C:\Users\Lukáš PC\Downloads\hijackthis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = p
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = p
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = p
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\SysWOW64\blank.htm
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe
O2 - BHO: Lync Click to Call BHO - {31D09BA0-12F5-4CCE-BE8A-2923E76605DA} - C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\OCHelper.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In SSV Helper - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_72\bin\ssv.dll
O2 - BHO: avast! Online Security - {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} - C:\Program Files\AVAST Software\Avast\aswWebRepIE.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_72\bin\jp2ssv.dll
O4 - HKLM\..\Run: [StartCCC] "C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\amd64\CLIStart.ex e" MSRun
O4 - HKLM\..\Run: [AvastUI.exe] "C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe" /nogui
O4 - HKLM\..\Run: [MalwareProtectionLive] C:\Users\Lukáš PC\AppData\Local\MalwareProtectionLive\MalwareProt ectionClient.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [LogMeIn Hamachi Ui] "D:\Hamachi\hamachi-2-ui.exe" --auto-start
O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe" -autorun
O4 - HKCU\..\Run: [Steam] "D:\STEAM\steam.exe" -silent
O4 - HKCU\..\Run: [CCleaner Monitoring] "C:\Program Files\CCleaner\CCleaner64.exe" /MONITOR
O4 - HKCU\..\Run: [46583e39c4b3e12c3a7601c312ffe0b8] "C:\Users\Lukáš PC\AppData\Roaming\Adobe Flashplayer Service.exe" ..
O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /minimized /regrun
O4 - HKCU\..\Run: [Bloody2] "C:\Program Files (x86)\Bloody6\Bloody6\Bloody6.exe" Minimum

- avast ničemu nezabrání
- ccleaner nic neumí opravit, spíš zruší co nemá
- C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe ... to není celý příkazový řádek, za tím bývá program nebo vir. bývá to vidět v msconfig.exe -> po spuštění
- O4 - HKCU\..\Run: [46583e39c4b3e12c3a7601c312ffe0b8] "C:\Users\Lukáš PC\AppData\Roaming\Adobe Flashplayer Service.exe" ... toto bude podvod = asi spyware. killni v paměti a smaž z disku.