Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven

Zdravím, dnes se u mě z ničeho nic objevil problém s drivery gpu. Vždy když chci spustit nějakou hru tak mi to napíše již zmíněnou hlášku a hra se nespustí a většinou dostanu blue screen nebo se notebook sekne. Zkoušel jsem jak drivery od Nvidie tak přímo od výrobce a v obou případech byl výsledek stejný.

Acer aspire e15 - e5 572g

Nainstaluj tam ovladace pre obe grafiky aj intel aj nvidia, z webu vyrobcu notebooku, a restart win, a skontrolovat si potom v spravci zariadeni - grafika - vlastnosti - ovladac, ze to win zas nepreplacol sam svojimi z nejakeho posahaneho windowsupdate, ak to je W10 tak to robi automaticky a tajne.
Problem ale moze byt aj v HW.

windows obvykle mají zapnuté automatický update ovladačů, což je u notebukových krámů špatně.
jediný správný je ten ze stránek výrobce notebůů, žádný hypernový odjinud nemá smysl - viz tvůj případ.
zkus bod obnovení z doby, kdy to fungovalo.

oprava nastavení windows:

REGEDIT4

; neinstalovat ovladace z webu Winupdate
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching]
"SearchOrderConfig"=dword:00000000