Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová /použitá grafická karta do 5000

Zdravím,
zanedlouho mi přijde výplata z brigády, tak mám v plánu koupi grafické karty.
Proto Vás chci poprosit o nějaké tipy na kvalitní gpu, která bude s mou nynější sestavou dobře fungovat. Pravděpodobně půjdu do nějaké z druhé ruky, která je ještě v záruce... Našel jsem dobré nabídky na GTX 960, R9 380, atd.
Hraju převážně hry typu witcher 3, skyrim, GTA 5 Ve full HD.
Má sestava:
Procesor : AMD FX 6300
GPU: Asus HD 7790
PSU: Seasonic S12II-520
Deska: Gigabyte GA-970A-DS3P
RAM: 8Gb

Tak nakonec asi sáhnu hlouběji do kapsy a investuju do nové gtx 1060.. Jen nevím jaké protože MSI a Asus jsou cenově úplně někde jinde... Takže zbývá buď SC nebo stock verze EVGA gtx 1060 s jedním faxem a nebo Gainward gtx 1060... Co si myslíte že je lepší varianta?

A grafika co mám teď (hd 7790 1gb) už nesplňuje mé požadavky, takže nějaký upgrade, alespoň na kratší dobu, potřebuji. Na aukru je teď například msi gtx 960 gaming 4g od 4000 na prihoz, záruka stále 36 měsíců. Pokud se to nezvedne nad 4500, tak bych do toho šel.