Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zalohovat?

Chci win10 hodit na 7. Nechci se hrabat v datech. Chci zazalohovat vsechno. Obnovit do tovarni nastaveni. Nakopirovat zpatky. Stačí to udělat přes nějaký soft (třeba i fastcopy program) nebo existuje nějaké sofis. řešení?
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: JAK ZALOHOVAT (karel)

Nikto nechape co chces zalohovat a preco.
Ak chces zalohovat svoje data, tak tie mas mat uz davno zalohovane, lebo ked ti kedykolvek skape disk tak budes v riti. Robi sa to skopirovanim celej zlozky so svojimi datami na externy disk.
Ak chces zalohovat Windows aj s datami pre moznost nasledneho obnovenia Windows, tak si vytvor bitovu kopiu. POZOR - k suborom v bitovej kopii sa NEDOSTANES OSOBITNE, sluzi to na obnovu Windows resp. obsahu celeho disku, takze ak chces v zalohe pristupovat na jednotlive subory, tak pouzi prvu moznost.

"Tovarne nastavenie" Win10 byva zas len Win10, len nefunkcne.
Skus spustit recovery vyrobcu spravnou klavesou po restarte.
Ak nepojde uz ani to tak a)ked je update W10 nie starsie ako mesiac, malo by sa dat vratit na povodny Win vo W10 v nastaveniach - obnova. Alebo b)ak tam bolo povodne W7 tak niekde pod baterkou je licencne cislo W7 tak ich mozes nainstalit aj uplne nacisto z OEM W7 instalacky.

pro nechápavé ještě jednou a pomalu: hnojem je umístění dat na společném oddílu c: s programy a systémem
pod windows to vylučuje normální zálohování, obnovu systému, reinstalaci.

jsi tučnák, víš že ten má svoje volumes. proč tě udivuje stejná potřeba pod windows?
(řečnický dotaz, na další duševní průjem zvědavý nejsem)