Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC s i5 a podporou vPRO

Dobrý den,

chtěl bych poradit, potřebuji procesor i5, který bude podporovat technologii vPRO (to není problém - http://ark.intel.com/search/advanced?s=t&MarketSeg ment=DT&VProTechnology=true) ale základní deska k tomu je už problém, nebo přemýšlím v něčem špatně. Jediný chipset jsem nalezl Q87, který tuto technologii podporuje, a desky s tímto chipsetem jsou hrozně drahé.

Děkuji za rady.

Mas tam predsa aj niektore skylake procesory (i5-6xxx), a k tomu sa da dat doska s Q170 chipsetom. Je ich plna prdel.

Naco ti je vPro? Vies vobec co to je? Ak to neni PC do nejakej velkej firmy a nepovedal ti firemny admin ze to nutne potrebujes, tak to garantovane nepotrebujes, a to tak ze nabeton. Jak si prisiel na to ze to potrebujes?

P.S. ale aj ked je doska s Q170 chipsetom, tak nemusi podporovat AMT. Ak ti ide o to. Lebo inac neviem o co ine ti ide.