Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemám signál v mobile

Prosím vás o radu, mobil mi prave dosiel z opravy bola chyba v baterke to už je v poriadku,ale ako mi prišiel nieje na ňom signál s kartou problem nieje skušala som aj v iných mobiloch,takysto v tomto mobile iné karty ale stále nešiel signál. Späť do opravy ho už posielať nejdem,pretože čakať mesiac nechcem,ak to viem nejako opraviť sama.Ďakujem za každú radu.

mobil mi prave dosiel z opravy

ale ako mi prišiel nieje na ňom signál s kartou problem nieje skušala som aj v iných mobiloch

Preco si myslis ze to opravis sama? Preco ti pride normalne ze po opraveni to nefunguje ako ma?
vyp/zap modu lietadlo je asi tak vsetko co ty ako uzivatel mozes urobit.

Späť do opravy ho už posielať nejdem,pretože čakať mesiac nechcem

gratulujem k nefunkcnemu telefonu. dovidenia.