Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé vybíjení nového tabletu

Zdravím,
pořídil jsem si nový tablet (Asus ZenPad) a mám problém s velice rychlým vybíjením baterie. Všechny nedůležité aplikace mám vypnuté, pročištěnou paměť RAM , ale stejně mi procenta baterie doslova ubiraj před očima. Dokáže mi někdo poradit? Asi nepomůže první nabítí na plno a totální vybití, co?

Děkuji za rady.

No když s tím máš až takový problém, můj tbl.- sice starší, tak nevydrží s wifi ani 2h, kolem 1,5h bych tipoval, dokonce ani možná to ne. Řešil jsem to pořízením powerbanky - mám o kapacitě 10.000mAh a jsem na tbl. připojen trvale - a mám po problému - jsem na tom dokonce lépe, jak s novou baterií. 8-)